Cavaliers vs. „Nets“ įvartis, atsiėmimai: Kyrie Irvingas, Kevinas Durantas dominuoja, o Bruklinas iškovojo Nr. 7 sėklos

NBA atkrintamųjų varžybų turnyras yra išlikimo ir žengimo į priekį situacija, o antradienio vakarą Bruklino „Nets“ 115:108 įveikė Klivlando „Cavaliers“ ir pateko į atkrintamąsias kaip Rytų Nr. 7 sėklą, kuri jiems suteikia pirmojo turo pasimatymą su Nr. 2 Bostono „Celtics“.

Štai penkios Bruklino pergalės įvertinimai.

1. Ką Bruklinas gali pasisemti iš šios pergalės?

Na, paaiškėja, kad tai gana grėsminga komanda, kai Kyrie Irvingas ir Kevinas Durantas, pataikę 21 iš 31, kartu pelno 59 taškus, įskaitant 4 iš 7 iš 3. Irvingas atliko pirmuosius 12 metimų, o tai būtų posezonio rekordas, jei žaidimas buvo skaičiuojamas kaip tikras atkrintamųjų varžybų žaidimas, o taip nėra. Pirmą kėlinį jis baigė su tokia beprotybe:

Būtent tokius dalykus Irvingas traukė visą naktį. Jis nekraudavo kibirų dėl lengvo žvilgsnio. Tai buvo iš esmės sunkūs metimai, kuriuos tik keli žaidėjai pasaulyje, pavyzdžiui, jo komandos draugas Durantas, leidžia lengvai atrodyti.

Durantas ir Irvingas pirmajame ketvirtyje pelnė 19 taškų, pataikę 10 iš 10 ir įvedė Klivlandą į duobę, iš kurios negalėjo išlįsti. Durantas atlėgo per dalis antrojo ir trečiojo kėlinių, bet sėkmingai užbaigė du sankabos šuolius, kai Klivlendas sumažino persvarą iki penkių. Durantas taip pat puikiai gynė, blokuodamas tris metimus ir pakeisdamas keletą kitų.

2. O kai Durantas / Irvingas sėdi?

Tai buvo problema antradienį. Kai Durantas pirmą kėlinį išnaudojo, „Nets“ įmušė du įvarčius, taip. dutaškus per pirmąsias keturias minutes, likus 23 sekundėms antrojo kėlinio iki Durantui sugrįžimo.

Iki to laiko, net kai Kyrie vis dar žaidė, Bruklino impulsas dingo, o kitas dalykas, kurį žinojote, „Nets“ pelnė vos aštuonis taškus per pirmąsias devynias antrojo kėlinio minutes.

Irvingas ir Durantas antradienį žaidė po 42 minutes, o „Nets“ reikėjo kiekvienos iš jų. Steve’as Nashas neturi kito pasirinkimo: jam teks žaisti Duranto ir Irvingo monstrų minutes tol, kol ši komanda gyvuos. Ir net tada, ką sakoma, kad Bruklinas, kurio dvi žvaigždės žaidžia milžiniškas minutes ir beveik tobulas kaip derinys, turėjo eiti į laidą, kad įveiktų Klivlando komandą, kuri žaidė be Jarrett Allen?

3. Bruklino gynyba džiugino

Tai ne tik Durantas gynė ratlankį; Nicas Claxtonas buvo ten su penkiais blokais. Visi buvo pasiryžę suktis ir atgauti bei ginčyti metimus visoje aikštėje; net ir be šūvių blokatoriai apsunkino šūvius dažuose. „Cavs“ yra ribota komanda puolime ir jiems sekėsi pereinamuoju laikotarpiu bei ankstyvame puolime, tačiau kai Bruklinas grįžo ir nusitaikė, jis dėjo gana geras gynybos pastangas.

Žinoma, „Celtics“ kelia daug didesnių problemų dėl kelių įžaidėjų ir stabilių kūrėjų, jau nekalbant apie besikeičiančią Bostono gynybą, kuri gali mesti kelis kūnus į Durantą ir Irvingą.

Klyvlendas atliko daug staigių dėjimų ir perdavė perdavimus per pusę aikštės, nes Bruklinas atsidūrė per dydžiu. Kai Andre Drummondas bus išjungtas arba išjungtas, Al Horford ir Daniel Theis imsis panašaus nekilnojamojo turto privalumų. „Nets“ komandai tai geriausias laikas sugauti „Celtics“, nes Robertas Williamsas greičiausiai nežais serijoje, nes priešingu atveju Bostonas būtų dar didesnis.

4. Tinklams reikia daugiau iš Setho Curry

Curry pelnė įvartį per 34 minutes. Jis paleido tik keturis šūvius. Jis turi reikalų su stuburine čiurna, bet iš tikrųjų nėra ką daugiau pasakyti. Akivaizdu, kad „Nets“ iš jo reikia daugiau. Bostonas numatys trumpus Bruce’o Browno ritinius ir dažų pjūvius, o Curry, kuris kampe laukia antrinio asistavimo 3, gali būti didžiulis Bruklino ginklas. Nesitikėkite, kad Curry išliks šaltas. Jis yra vienas geriausių šaulių pasaulyje.

5. Cavs gauna antrą įtrūkimą

Klivlandas dar nebaigtas. Jame žais trečiadienio Atlantos / Šarlotės rungtynių nugalėtojas, o ką „Cavs“ gaus, tą gaus namuose. Dariusas Garlandas ir Evanas Mobley puikiai pasirodė prieš Brukliną; Garlandas pelnė 34 taškus, o Mobley – 9 – 13. Garlandas tai padarė tiesiai prie Bruklino, o „Cavs“ atrodė daug geriau, kai atakavo anksti, o ne vėlavo metimo laikrodžiu. Kai tai atsitiks, Garlandas yra vienintelis vaikinas, galintis patikimai sukurti padorią išvaizdą. Atrodo, kad liepsna perdegė šį „Cavs“ sezoną, kuris prasidėjo taip smagiai ir daug žadančiai. Jarrett Allen ir Ricky Rubio praradimas buvo žudikas. Tačiau Atlanta ir Charlotte yra akivaizdžiai įveikiamos. Pažiūrėsime, kokio ryžto Klivlandas gali sukaupti penktadienį.